Půjčka přes SMS se využívá zejména jako půjčka před výplatou. Velkou oblibu má tato půjčku především ve Finsku a Dánsku. V článku se dozvíte více informací o půjčkách poskytovaných přes SMS.

Když nám peníze z výplaty nestačí…

Hodně lidí stále neumí zcela ideálně hospodařit se svými peňezi a tak mají často problém vyjít s peňezi z výplaty během celého měsíce. Často se těmto lidem stává, že pár dní před výplatou už nemají vůbec žádné peníze a potřebují si proto někde peníze do výplaty půjčit. Pro tento účel je vhodná půjčka přes SMS, kterou si můžete rychle vyřídit. A můžete jí také poté snadno splatit ze své příští výplaty, protože se jedná o malé půjčky.

Půjčka přes SMS bez registru

Půjčka přes SMS neprověřuje jestli jste vedeni v registru dlužníků. Půjčka přes SMS je tedy vhodná i pro lidi, kteří se dostaly do negativní části registru dlužníků. Registr dlužníků si zřídily finanční společnosti, aby se mohli vždy podívat jak jejich budoucí klienti splácely své předchozí úvěry či půjčky.

Půjčka přes SMS do 10 000 Kč

Půjčka přes SMS je poskytována maximálně do výše 10 000 Kč. Na takto velkou půjčku však dosáhnou pouze stálí klienti společnosti Ferratum. Noví klienti mohou zažádat maximálně o půjčku ve výši 500 Kč nebo 1 000 Kč a tato půjčka jim bude zaslána pomocí poštovní poukázky, díky tomu se také ověří jejich totožnost a pokud půjčku v pořádku splatí, tak příště si mohou vzít už větší půjčku. A postupně se jejich limit zvyšuje až do maximální výše 10 000 Kč.

Úrok u těchto půjček je jasně stanovený. Z každých půjčených 1 000 Kč zaplatíte při splácení úrok ve výši 250 Kč. Půjčku musíte splatit do 15 dní, za určitý poplatek jde půjčka prodloužit.

Půjčka přes SMS žádost přes internet

Půjčka přes SMS se sice původně poskytovala hlavně pomocí SMSky, stále jde o tuto půjčku zažádat pomocí SMSky. Ale dnes se určitě více používá podání žádosti jednodušše přes internet, pomocí jendoduché formuláře.

Půjčka přes SMS žádost:

Stačí pravdivě vyplnit tento formulář a odeslat ho do společnosti Ferratum. Za pár hodin se dozvíte jestli vám byla půjčka přes SMS schválena. A v případě schválení půjčky se dozvíte i další postup.