Rychlé SMS půjčky bez registru jsou půjčky, které jsou poskytované společnosti Ferratum opravdu rychle a zároveň není prověřován váš registr dlužníků. V článku se dozvíte více informací o různých rychlých SMS půjčkách bez prověřování registru dlužníků CERD.

Co musíte splňovat ?

Mezi základní podmínky patří, že vám musí být více než 18 let a musíte být způsobilý k právním úkonům. Je potřeba mít také v pořádku občanský průkaz. Podívejte se jestli nemáte na OP propadlou jeho platnost. Je to docela častý jev u hodně lidí.

Rychlé SMS půjčky bez prověřování registru

Rychlé SMS půjčky bez registru jsou poskytovány bez toho aniž by byl prověřován registr dlužníků. Díky tomu jsou tyto půjčky vhodné i pro lidi, kteří se již dokázaly dostat do negativní části registru dlužníků. Je to tedy většinou sms pujčka každému. Mohli jste se tam dostat pokud jste řádně nesplácely včas své úvěry, půjčky či hypotéky. Vymazání z registru dlužníků můžete být až po dlouhých 3 letech. Což je podle mě docela dlouhá doba, zvláště pokud potřebujete peníze téměř ihned.

Rychlé SMS půjčky bez registru žádost

Rychlé SMS půjčky bez registru jsou rychlé díky tomu, že si o ně můžete zažádat buď pomocí zaslání SMS přes váš mobilní telefon. Ale ještě lepší a jednodušší je vyplnit jednoduchý internetový formulář. Jeho vyplnění vám zabere maximálně 8 minut.

Rychlé SMS půjčky bez registru žádost:

Noví žadatelé si mohou zažádat maximálně o 500 Kč nebo 1 000 Kč. A peníze jim budou poprvé zaslány pomocí poštovní poukázky. Díky poštovní poukázce se prověří vaše totožnost, protože na poště se budete muset k výplatě poukázky prokázat platným občanským průkazem.