Rychlé SMS půjčky jsou velmi rychlé a mnohdy jsou poskytovány již do necelých 24 hodin. Což je opravdu hodně rychlé. Rychlé SMS půjčky jsou také dobré v tom, že si o ně můžete jednodušše zažádat přes internet nebo pomocí zaslání SMSky. V článku se dozvíte více informací o rychlých SMS půjčkách.

Lidé si žádají rychlé půjčky

Lidé chtějí aby byly půjčky poskytovány co nejrychleji. Dříve byly standartem půjčky poskytované do 3 pracovních dnů, pak se to snížilo na 2 pracovní dny a dnes už jsou téměř standartem půjčky poskytované do 24 hodin. Jako ukázka mohou sloužit například hojně používané rychlé SMS půjčky. Které jsou oblíbené nejen pro svou rychlost, ale také proto, že si o ně můžete zažádat přes internet.

Úroky u rychlé SMS půjčky

Úroky jsou u rychlé SMS půjčky jasně dopředu nastaveny. Za každých půjčených 1 000 Kč zaplatíte za 21 dní úrok ve výši 250 Kč. Při půjčce 5 000 Kč zaplatíte tedy za 21 dnů úrok ve výši 1 250 Kč. Úroky jsou tedy dopředu jasně nastaveny a nemohou vznikat žádné nejasnosti.

Rychlé SMS půjčky žádost

Rychlé SMS půjčky umožnují podání žádosti jednodušše přes SMSku. Je však důležité odeslat SMSku ve správném tvaru jinak bude neplatná. I z tohoto důvodu bych vám raději doporučil zažádat si půjčku jednodušše přes internet. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, jeho vyplnění by vám mělo zabrat maximálně 10 minut. Formulář vyplňujte pravdivě !

Žádost o rychlé SMS půjčky:

Po odeslání vás bude společnost Ferratum do několika hodin informovat o tom, jestli byla vaše SMS půjčka schválena či ne. Případně se domluvíte telefonicky na dalším postupu.