SMS půjčka pro ženy je rychlá SMS půjčka určená ženám. Je určená pro maminky na mateřské dovolená či samoživitelky. V článku najdete více informací o SMS půjčkách pro ženy a můžete si také rovnou vyplnit žádost o tuto půjčku.

Ženy na mateřské dovolené, samoživitelky

Ženy na mateřské dovolené, které nemají partnera nebo samoživitelky to mají hodně těžké. Jednou z těžkostí je většinou i nedostatek peňez. Ženy mají často problém vyjít s peňezi během celého měsíce a často se jim před výplatním termínem nedostává peňez a potřebují si nějako peníze na živobytí půjčit. Pro rychlou a malou půjčku je přímo ideální SMS půjčka pro ženy.

SMS půjčka pro ženy bez potvrzení o příjmu

SMS půjčka pro ženy jsou pro ženy také dobré v tom, že nepožadují žádné potvrzení o výši jejich příjmů. SMS půjčka pro ženy je tedy určená i pro ženy bez práce, ženy na mateřské dovolené, ženy v invalidním důchodě či ženy bez oficiálních příjmů, které pracují na černo a proto nemohou prokázat výši svých oficiálních příjmů. Tato půjčka je tedy vytvořena tak, aby jí mohl získat téměř každý.

SMS půjčka pro ženy žádost

SMS půjčka pro ženy je velmi rychlá půjčka a to hlavní díky tomu, že žádost můžete poslat přes SMS. Ještě rychlejší a levnější je si podat žádost o SMS půjčku pro ženy pomocí jednoduchého formuláře, který najdete níže. Vyplnění tohoto formuláře vám zabere maximálně 5 minut.

SMS půjčka pro ženy žádost:

Nové žádatelky mohou žádat maximálně o 1 000 Kč

Nové žadatelky mohou žádat maximálně o SMS půjčku pro ženy ve výši 1 000 Kč. Tato první půjčka vám bude zaslána půjčka, aby byla prověřena vaše totožnost. Na poště se budete muset prokázat platným občanským průkazem (OP).

U této půjčky zaplatíte za každých 1 000 Kč za 21 denní půjčku úrok ve výši 250 Kč.